×
 • Showbiz
 • Show

  Fjolla Morina vjen me ndryshim në dukje

  Insajderi
  19 September 2023 - 21:14

  Fjolla Morina duket se kohët e fundit po kujdeset shumë për vetën dhe dukjen e saj.

  Ajo së fundmi ndau disa pamje ku shihet se ka ndryshuar shumë, nga zeshkane Fjolla është rikthyer në bionde.

  Siç duket Fjolla, ka vendosur të ndryshoj gjithçka nga e kaluara, madje edhe pamjen e saj.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark