×
 • Lajme
 • Aktuale

  Flamuri i Kosovës vendoset edhe në Komunën e Zveçanit, largohen ata serbë

  Insajderi
  27 May 2023 - 13:18
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Flamuri i Republikës së Kosovës është vendosur para pak minutash në objektin e Komunës së Zveçanit.

  T7 raporton se janë larguar flamujt e Serbisë nga objekti dhe është vënë ai i Kosovës.

  Kryetari i Zveçanit, Ilir Peci, ka arritur të futet dje në objektin e komunës, vetëm pas asistimit të Policisë së Kosovës.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark