×
 • Lajme
 • Botë
 • Lajme / Botë

  Gati të dorëzohet, Trump niset për në aeroport

  Insajderi
  24 August 2023 - 23:24

  Ish-presidenti i SHBA, Donald Trump është larguar së fundmi nga rezidenca e tij në New Jersey me një autokolonë makinash.

  Ai do të fluturojë për në Atlanta dhe do t’i dorëzohet autoriteteve në qarkun Fulton pak orë më vonë./abcnews.al

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark