×
 • Showbiz
 • Show

  Gjyqtari kryesor i “Britain’s Got Talent” tregon pse mban syze me ngjyrë të kuqe gjatë xhirimeve

  Insajderi
  21 April 2024 - 16:36
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Simon Cowell ka treguar se përse shihet shpesh me syze me ngjyrë të kuqe gjatë xhirimeve.

  Ndërsa “Britain’s Got Talent” u rikthye sot në ekranet e ITV-së, gjyqtari kryesor tronditi edhe një herë nuancat e stilit, teksa përgatitej të mahnitej nga talentet e reja nga i gjithë vendi.

  Më herët në shkurt, manjati i muzikës, 64 vjeç, hyri në Instagramin e tij dhe u shpjegoi disa fansave ‘të shqetësuar’ se i duhen për arsye shëndetësore.

  Duke ndarë një pamje të tij duke mbajtur syze ndërsa ishte në panelin e gjykimit, ai shkroi: “Sapo mora vesh sipas internetit, kam një ‘sëmundje misterioze’, shkruan DailyMail.

  Për këdo që është i shqetësuar, kam humbur dy audicione në fund të një dite, dy javë më parë, sepse kam migrenë pas ditëve të gjata në dritat e xhirimeve.

  https://99fd574fe77cd61740d33bbd693370eb.safeframe.googlesyndication.com/safeframe/1-0-40/html/container.html

  Ai përfundoi duke thënë: “Javën tjetër do të xhirojmë BGT në Mançester – mezi pres t’ju shoh atëherë. PS. Ja pse i mbaj këto syze”. /Telegrafi/

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark