×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Gjysmë e zhveshur/ Angela Martini publikon video provokuese

  Insajderi
  08 September 2023 - 22:00
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Angela Martini vazhdon të josh fansat e saj me videot nga pushimet.

  Modelja shqiptare ka prezantuar shtatorin me ca pamje provokuese.

  Gjysmë e zhveshur dhe me trupin në top formë, Angela ka marrë mbi 7200 pëlqime në postimin e fundit.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark