×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Haradinaj reagon pas tërmetit shkatërrues në Maroko

  Insajderi
  09 September 2023 - 13:34
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj është shprehur i pikëlluar pas tërmetit ku vdiqën mbi 800 persona në Marok.

  “I pikëlluar pas termetit shkatërrues i cili mori shumë jetë njerëzish në Maroko.

  Kosova dhe populli i saj bashkëndjen me popullin dhe familjet marokene të cilat pësuan nga ky tërmet.

  Lutemi që numri i viktimave të mbetet me kaq, ndërsa të lënduarëve ju urojmë shërim të shpejt!”, ka shkruar Haradinaj në një postim në “Facebook”. 

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark