09:40 - 09 Gusht 2022

Dashi

Fillimi i javës është i vështirë në planin social dhe erotik! Dielli do djegi dëshirat tuaja dhe Urani do ti çoj larg sikur dëshiron ti shërbej. Një natë romantike ju dhurohet nga e enjtja. Kujdes date 9 një problem sigurie emocionale ose tradhtie!

Demi

Vazhdojne ditet e veshtira megjithese java fillon me optimiste. Data 9 ju sjell nje humbje ekonomike apo debat ne dashuri! Ne date 12 fillojne ndryshimet dhe sqarimet ne familje dhe pune! Duhet te kerkoni per nje pozicion te ri pune! Surprizat nuk mbarojne kesaj jave!

Binjaket

Nga neser fillojne te veshtirat e nje momenti fortunal ne jeten tuaj. Nje skandal ekonomik dhe erotik dhe nje debat me babane apo partnerin ju corienton komplet. Nga e Enjtja e merrni veten me shpejt se pretendohet dhe ne date 12 beheni gati per aksion por me nje risk paqendrueshmeri ne martese dhe bashkepunime!

Gaforrja

Sot java fillon me nje paqendrueshmeri ne pune dhe shendet. Data 9 do jete e rrezikshme per dashurine dhe investimet. Pas dates 12 fillon rehabilitimi ekonomik! Nje pasuri e nadhe vihet ne dyshim me henen e plote ne ujor rreth dates 13 Gusht!

Luani

Kujdes ne daten 9 nga nje humbje ekonomike apo nje prapaskene. Mbas te Enjtes kemi rregullim dhe lajme te mira! Do zbuloni dicka interesante apo nje te fshehte qe do ju ndihmoj ne karrieren tuaj! Kontaktet me jashte dhe udhetimet fillojne pas dates 12.

Virgjeresha

Sido qe te veproni do arrini ne nje moment neser date 9 qe edhe hakmnarrja nuk ju kenaq megjithese del ne favorin tuaj! Nga e Enjtja do filloni te ndjeheni perseri ne jete dhe ne nivele te mira shpirterore e fitimi ekonomik. Pas dates 12 do ju duhet te kenaqeni pak ne fshehtesi me partnerin tuaj erotik qe ju ndez se tepermi!

Peshorja

Gjerat nuk po shkojne sic deshironi ju! Nje shkretetire apo nje boshllik qe filloni ta rikuperoni nge e Enjtja dhe vazhdon pa u ndalur. Kjo varet nga sa naiv do tregoheni sot, qe nuk duhet!

Akrepi

Hena ne shigjetar ju jep nje frymemarje jetesore ne ekonomi por neser duket sikur e merr prape! Do digjeni nga zjarri i nje pasioni neser por qe do rilindni nga e enjtja si feniks! Pas dates 12 do merreni me karrieren dhe shtepine!

Shigjetari

Sot hena ne shenjen tuaj e bene fillimin e javes te paqendrueshem. Neser date 9 hapet nje problem shendeti dhe ekonomik. Pas dates 11 fillon rikuperimi dhe qejfi ngrihet ne kulm pas dates 12 Gusht! Per momentin kete fillim jave merreni me kujdes te madh!

Bricjapi

Ndjeheni pak melankolik sot me deshira shpirterore, por te bllokuar. Edhe ne date 9 do vazhdoi dyshimi, xhelozia dhe pasioni t’ju rrembjene gjithcka. Te enjten keni permiresim te dukshem dhe pas dates 12 Gusht fillon rimekembja ekonomike!

Ujori

Sot e filloni me optimizem dhe me nje cakmak ne dore do t’i merrni Diellit ne Luan gjithe shkelqimin! Kjo ju bene lider te momentit dhe pavaresisht nje lodhje qe keni pas te enjtes do gjeni nje ekuiliber ne cift! Hena e plote ne shenjen tuaj do ju plotesoj nje deshire rreth dates 12 Gusht!

Peshqit

Nje problem me punen dhe karrieren ju mer vemendjen sot. Kujdes ndryshimet dhe ceshtjet erotike nga neser date 9 Gusht. Punet e mira fillojne pas dates 11 ku romantizmi dhe zbulimi i nje te fshehte do jene ne favorin tuaj! Kujdes shendetin me henen e plote ne ujor ne date 12 Gusht.