×
 • Lajme
 • Lajme / Shqipëri/Rajon

  Humb jetën në aksident 28-vjeçarja shqiptare në Greqi

  Insajderi
  11 September 2023 - 11:24

  Një 28-vjeçare nga Shqipëria ka humbur jetën në një aksident në autostradën Athinë-Korinth në orët e para të mëngjesit.

  Një makinë është përplasur me motoçikletën dhe 28-vjeçarja me origjinë nga Shqipëria ka mbetur e vdekur, ndërsa drejtuesi grek i motorit ka mbetur i plagosur rëndë.

  Drejtuesi i veturës i cili dyshohet se është larguar nga vendi i ngjarjes është pikasur nga policia.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark