×
 • Showbiz
 • Show

  “Ilnisa dhe Meritoni do të bëjnë seks në shtëpi”, dy banorët e BBVA bëjnë deklaratën e papritur

  Insajderi
  09 February 2024 - 20:13
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Gazetarja Ilnisa Agolli dhe moderatori Meritoni Mjekiqi u ‘kurorëzuan’ mbrëmë në një ceremonie martesore brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania”.

  Dasma u organizua si rezultat i një sfide nga “Vëllai i Madh”.

  Pas dasmës, disa banorë shprehën mendimet e tyre rreth lojës së Ilnisës.

  Sipas tyre, Ilnisa nuk ka më çfarë të ofrojë pasi, sipas tyre, ajo ka “konsumuar të gjitha si banore”.

  Meri hodhi poshtë këto dyshime. Ajo madje sugjeroi se për lojë Ilnisa dhe Meritonit mund të kryejnë marrdhënie seksuale brenda shtëpisë, gjë për të cilën Gazi është i bindur se tashmë ka ndodhur.

  Mund të bëjë dhe seks ajo, nuk mbaron me aq”, është shprehur Meri me shaka.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark