×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Ish e dashura ruse e Don Xhonit ka për të thënë diçka për të

  Insajderi
  05 July 2023 - 17:52

  Modelja ruse është rikthyer sërish në vëmendje pasi mori pjesë në klipin e ri të Don Xhonit, “Ike”.

  Dyshja, të cilët bënë bujë të madhe me ndarjen e tyre, duket se janë kthyer sërish në krahët e njëri-tjetrit.

  Modelja ruse së fundmi u pyet për reperin kosovar nga ndjekësit përmes opsionit ‘pyetje-përgjigje’.

  Foto: Screenshot/Instagram

  “Çka do të thuash për Don Xhonin”, ka qenë pyetja që iu drejtua nga një ndjekës.

  “Çdo gjë ka një fillim dhe një fund”, u përgjigj Lirey duke lënë kuriozë sërish fansat për marrëdhënien mes tyre.

  Foto: Screenshot/YouTube

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark