×
 • Sport
 • Sport

  Ismet Munishi për Rrahmanin dhe Zhegrovën: Janë zemra e Kosovës, mos i kritikoni palidhje

  Insajderi
  12 November 2023 - 18:28
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Sonte prej orës 20:45 luhet ndeshja Kosovë – Izrael, në “Fadil Vokrri”.

  Për ndeshjen Kosova nuk llogarit në kapitenin Amir Rrahmani, dhe mesfushorin Edon Zhegrova, që mungojnë për shkak të angazhimit me klubet e tyre.

  Ata janë kritikuar në opinion për faktin se nuk kanë ardhur për të luajtur me Kosovën.

  Trajneri kosovar Ismet Munishi u ka dal në mbrojtje yjeve të Kosovës.

  Postimi i Ismet Munishit:

  OP-ED
  Nga Rubrika
  Insporti
  18 April 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark