×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Jabllanoviq tallet me Listën Serbe, publikon një grafit të tyre

  Insajderi
  28 July 2023 - 21:02
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Politikani serb dhe kryetari i partisë “Kosovskih Srba”, Aleksandar Jabllanoviq, është tallur me listën Serbe.

  Ai në ‘Twitter’ ka publikuar një grafit.

  “Subjekti politik #srpskalista me “99% mbështetje”😀, pas tërheqjes guximtare të zyrtarëve të saj nga veriu i #Kosovës në zonën e qendrës 🇷🇸 dhe lënien në baltë serbët. Po negocion me ish koalicionin e saj. partnerë nga 🇦🇱PR për një tjetër zgjedhje sipas standardeve të tyre, ato të mbështetjes 99%”, shkroi ai.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark