×
 • Showbiz
 • Show

  Kam shitur imazhin tim për ty, çfarë ndodhi në Për’puthen ?

  Insajderi
  31 October 2023 - 22:29

  Një takim mes Gabrielës dhe Armandos ka sjellë mjaft tensione në studio.

  E pyetur nga Armando se a ka bërë seks vetëm për një natë, ajo është përgjigjur se po, më tej konkurrentja ka shtuar se:

  “ I thash të gjitha s’mbeti gjë tjetër pa u shprehur”.

  Ngacmimet mes saj dhe djalit që kishte zgjedhur për takim nuk janë pritur mirë nga Aureli, i cili dukshëm e kishte shfaqur interesin që kishte për vajzën në fjalë.

  “Ke shkelur në shumë parime të miat edhe nëse do më pëlqeje mua minimumi të më bëje mua të ndihesha mirë sepse ka kaluar kaq shumë kohë këtu dhe unë kam bërë çdo gjë për ty deri sa kam shitur imazhin tim”, është shprehur ndër të tjera konkurrenti.

  @topchanneltvalbania Gabriela tha se ka bërë s*ks për 1 natë në takimin me Armandon, Aureli shfaqet i shkatërruar dhe i prekur #perputhen #tv #topchannel #show #fyp #foryoupage #topchannelalbania #foryou ♬ original sound – Top Channel TV

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark