×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Kamishi i ashpër me Kusari-Lilën: Është politikanja më e pafytyrë

  Insajderi
  29 February 2024 - 22:15
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Shefja e grupit parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje, Mimoza Kusari-Lila ka deklaruar se PDK dhe LDK, nuk kanë lidhje me opozitarizmin.

  Pas kësaj deklarate ka reaguar deputeti, Bekim Haxhiu, duke e cilësuar si politikanen më të pafytyrë, shkruan Insajderi.

  “Nëse ka në Kosovë një politikane ma të pa fytyrë se kjo nuk ka asnjë që I ka shëtit të gjitha partive politike, kur shkon me Listën Serbe e pyet, konsultohet me Listën Serbe për mos me bë ligjin për veteran, kur koordinohet me Listën Serbe mos me votu Trustin, i fyen edhe njërëzit me të cilët kanë qenë edhe në qeveri më të, nuk e komentojë”, u shpreh ai në Pressing.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark