×
 • Lajme
 • Insajderi / Insajderi

  Kapen mbi katër kilogramë substanca narkotikë në ish-objektin e Kombinatit Trepça

  Insajderi
  01 July 2023 - 09:00

  Policia e Kosovës ka sekuestruar dje mbi katër kilogramë substancë narkotike të llojit marihuanë, në objektin e ish-Kominatit Trepça.

  Sipas policisë rasti është duke u hetuar.

  Ish objekti i Kombinatit Trepça, Trepçë 30.06.2023 – 15:00. Njësia e DHTN ka pranuar informatën se në ish e objektin e lartcekur në një dhomë gjenden katër qese të mbështjella me ngjitës. Në atë lokacion policia ka hasur në dy paketime që dyshohet se janë substanca narkotike e llojit marihuanë. Substanca e dyshuar është konfiskuar dhe pesha e saj është 4436 gramë. Për momentin nuk ka te dyshuar. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në njoftimin e policisë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark