×
 • Lajme
 • Lajme

  Kapet me drogë në makinë dhe tenton të arratiset, arrestohet 24 vjeçari shqiptar në Itali

  Insajderi
  27 February 2024 - 15:20
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Një 24 vjeçar nga Kosova është arrestuar për drogë në Itali. Sipas mediave italiane, i riu ka tentuar që të arratiset kur është ndaluar për një kontroll në makinë por u kap brenda pak minutash.

  Brenda makinës policia gjeti dhe sekuestroi mbi 1 kilogramë drogë. Sakaq, u denoncua edhe pasagjeri që ndodhej me të në makinë, një 23 vjeçar gjithashtu shqiptar, pasi ishte emigrant ilegal.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark