11:05 - 21 Janar 2022

E motra e Kim Kardashian, Kendall Jenner, është një nga modelet më të njohura dhe të popullarizuara në botë.

Ajo ka sfiduar të ftohtin duke u shfaqur me bikini mes akullit dhe temperaturave të ulëta.

Kendall ka pozuar në akull dhe në të ftohtë duke publikuar disa foto në rrjetin e saj në Instagram duke luajtur mes akullit dhe borës.