×
 • Showbiz
 • Show

  Këngëtarët shqiptar bashkojnë forcat, paralajmrojnë hitin e rradhës

  Insajderi
  05 April 2023 - 09:28
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Këngëtari Alban Skenderaj dhe reperi kosovar, Elinel kanë paralajmruar lansimin e një projekti së bashku.

  Dje, këngëtarët kanë bërë të ditur se do të publikojnë edhe një këngë të quajtur “Boll”.

  Këtë gjë e bëri të ditur reperi Elinel me anë të një postimi në rrjetin social Instagram, ku ka zbuluar edhe imazhe nga klipi.

  Kujtojmë se ata kanë edhe një bashkëpunim tjetër që quhet “Kam nevojë”. Padyshim që edhe projekti i dytë do jetë po aq i suksesshëm sa i pari.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark