×
 • Showbiz
 • Show

  Këngëtari serb kopjon këngën e Loredanës dhe Noizyt

  Insajderi
  23 October 2022 - 15:01

  “Heart attack” i Loredana Zefit dhe Rigels Rajkut i njohur gjerësisht si Noizy, u kthye në një sensacion verën që lamë pas.

  Padyshim konsiderohet një hit, pasi pas 4 muajsh kënga numëron afro 40 milion klikime në platformën “Youtube”.

  Mirëpo së fundmi iconstyle.al ka vënë re se bashkëpunimi i reperave të njohur shqiptar është kopjuar nga një youtube-r serb. Ky i fundit emri i të cilit është Bogdan Ilic, por që njihet me nofkën Baka Prase është shumë i njohur në rrjetet e tij sociale, ku në Instagram numëron mbi 1 milion ndjekës.

  Bogdan së fundmi ka lançuar një “diss track” drejtuar një prej njerëzve më të pasur në Serbi, Zejlko Mitrovic.

  Kënga titullohet “MPQRS”, vija muzikore e të cilës është e njejta me atë të “Heart attack” të Loredanës dhe Noizy-t.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark