×
 • Lajme
 • Lajme

  Kërcënoi me vrasje dhe publikim të fotografive intime nga ish të dashurën, arrestohet i dashuri

  Insajderi
  21 November 2023 - 08:46

  Është arrestuar një person dje në Obiliq pasi ka kërcënuar me vrasje dhe me publikim të fotografive intime ish-të dashurën e tij, shkruan Gazeta Express.

  Sipas policisë rasti ka ndodhur mes viteve 2021-2023.

  Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

  “Obiliq Gjatë viteve 2021-2023. Viktima femër kosovare raporton se ishte shantazhuar dhe kanosur nga i dyshuarin mashkull, i cili e kishte kushtëzuar që në rast se viktima nuk vazhdon lidhjen e dashurisë me të dyshuarin që e kishin pasur me herët i dyshuari do t’i publikon fotot intime të viktimës dhe do ta vriste atë ose ndonjë anëtar të familjes së saj. I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftimin e policisë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark