×
 • Sport
 • Sport

  Këtu mund ta shikoni LIVE ndeshjen ndërmjet Milan dhe Newcastle United

  Insajderi
  19 September 2023 - 18:47

  Sonte fillon kompeticioni më prestigjoz në botë, Champions League.

  Me fillim prej orës 18:45, luhet ndeshja ndërmjet Milan dhe Newcastle.

  Të dy ekipet futen në këtë ndeshje me formën jo më të mirë, ku Milan u deklasua në vikend nga Inter, me rezultat 5-1, kurse Newcastle fitoi ndaj Brentford, por forma e tyre mund të vërehet se është shumë larg edicionit të kaluar.

  KËTU MUND TA SHIKONI LIVE:

  https://www.livekoora.info/p/bein2.html

  https://ninecdn.online/albaplayer/ch1/?serv=3

  https://live-goals.online/matches/ac-milan-vs-newcastle-united/

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark