×
 • Lajme
 • Insajderi / Insajderi

  Kica-Xhelili ironizon Gërvallën, poston një tigër prej letre

  Insajderi
  08 July 2023 - 22:47
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Deputetja e LDK-së, Doarsa Kica-Xhelili, ka publikuar një fotografi të një tigëri prej letre në Facebook, duke ironizuar kështu e fjalimin e zëvendëskryeministres dhe kryediplomates Donika Gërvalla e cila në Forumin e Dubrovnikut e quajti Bashkimin Evropian një “tigër prej letre” pa ShBA-në dhe NATO-n.

  “Nuk e postova unë. Një fëmijë i vogël.” – shkroi ajo.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark