×
 • Lajme
 • Insajderi

  Kjo është arma me të cilën dyshohet se u plagos Vali Corleone

  Insajderi
  11 August 2022 - 10:02
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Sot në mëngjes është plagosur Princ Valentino Corleone.

  Në njoftimin e Policisë së Kosovës thuhet se nga hetimet e para në vendin e ngjarjes e dyshuar në lidhje me rastin është një grua shtetase e Kosovës, e cila dyshohet se ka shkrepur armën.

  Policia ka publikuar fotografinë e armës së bashku me 40 copë fishekë të të njëjtës armë të cilat janë konfiskuar në vendin e ngjarjes si prova materiale për Gjykatë.

  Image preview
  Pistoleta e sekuestruar nga Policia e Kosovës

  Prokuror i Shtetit i cili ka urdhëruar që të ngritët Kallëzim Penal për “Vrasje në tentativë” dhe e dyshuara të ndalet në mbajtje për 48 orë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark