×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Kjo është gruaja që mbeti e vrarë nga ish-bashkëshorti i saj në Ferizaj

  Insajderi
  12 April 2024 - 16:21
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Një gruan ka mbetur e vrarë në Qendrën për Punë Sociale në Ferizaj, dhe një person ka mbetur i plagosur.

  Gruaja e plagosur siç mëson Insajderi është Erona Cokli. Viktima po dyshohet se u vra nga ish-bashkëshorti i saj.

  Nga Prokuroria Themelore në Ferizaj deklaruan se dyshimet e para janë që gruaja është vrarë nga ish-bashkëshorti i saj.

  Ndërkohë një dëshmitar i ngjarjes i ka thënë Insajderit se ish-çifti dyshohet se kishin qenë në konflikt për shkak të kujdestarisë së fëmiut.

  I njëjti theksoi se e ka parë fëmijën të moshës rreth 14 vjeçare kur ka dal nga enti social duke qajtë, ndërsa këpucët i kishte të gjakosura.

  “Thanë se janë kap se kush e mban fëmiun, kanë qenë brenda entit social edhe e gjuajt me armë gruan e vet, fëmiu më duket se ka qenë i moshës 14-15 vjeçare, atë e pash duke dal nga objekti ndërsa këpucët i kish pas me gjak”, ka deklaruar për Insajderin ky dëshmitar.

  Insajderi do t’ju mbajë të informuar lidhur me rastin…

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark