×
 • Lajme
 • Botë
 • Lajme / Botë

  Kolona të gjata në kufi me Maqedoninë e Veriut, kjo është arsyeja

  Insajderi
  09 March 2024 - 20:06
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Një aksident trafiku ka ndodhur afër Bllacës.

  Sipas mediave në Maqedoni, rruga për në kufirin e Bllacës vazhdon të jetë e bllokuar edhe përkundër sa kanë kaluar orë që prej rrëzimit të kamionit.

  Gjithashtu raportohet se janë krijuar kolona të gjata. Kamionët që janë nisur për të hyrë në Maqedoninë e Veriut, kanë krijuar kaos dhe kanë zënë një pjesë të autostradës së Kosovës.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark