×
 • Lajme
 • Lajme

  Kryeparlamentari Konjufca në SHBA, nis vizitën në SHBA nga ambasadori Dugolli

  Insajderi
  07 December 2023 - 14:21

  Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca ka vizituar ambasadën e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës në nisje të vizitës së tij në Washington.

  Ai është pritur nga ambasadori i Kosovës në SHBA, Ilir Dugolli.

  Në anën tjetër, delegacioni i Konjufcës ishte i përbërë nga deputetja Shqipe Mehmeti-Selimi, shefi i stafit, Ilir Kërçeli dhe këshilltari Donik Sallova.

  Njoftimi i ambasadës:

  Nder i veçantë vizita e Kryetarit të Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca në Ambasadën e Republikës së Kosovës në SHBA, në nisje të vizitës në Washington, D.C.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark