×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Konkurrenti i “Përputhen” i shokon të gjithë: Jam baba i dy djemve

  Insajderi
  07 December 2023 - 23:36

  Albina zhvilloi takimin e radhës jashtë studios së “Për’puthen” me Endin, një nga konkurrentët e rinj, që i është bashkuar programit të dashurisë.

  Albina dhe Endi, i njohur ndryshe si Buçi, vendosën të pushonin në një pishinë dimërore. Ata shijuan qëndrimin pranë njëri-tjetrin me rroba banjo.

  Buçi: Kështu të pafsha gjithmonë Albina: Si?

  Buçi: Duke buzëqeshur. Nuk të vjen përditë diçka kaq perfekte.

  Albina: Vërtetë?

  Albina: Çfarë do të më tregosh më shumë për veten?

  Buçi: Që kam zemër të madhe

  Albina: Atë e pamë, dhe që ke vend për të gjithë

  Buçi: Jo

  Albina: Pse e merr për keq…

  Buçi: Po për ty, dimë shumë pak

  Albina: Unë jam një gocë shumë e mirë, jam fëmija e pleqërisë. Jam pak e llastuar. Jetoj me prindërit e mi, që janë pleq sot

  Buçi u ndje komfort me Albinën, aq sa për herë të parë, zbuloi sekretin, që la pa fjalë të gjithë.

  “Jam baba i dy djemve”, tha ai në takim.

  Buçi: Kam dy çuna. Ti e meriton të ta them. I madhi është 16 vjeç. Jam bërë baba 17 vjeç. Ashtu më erdhën gjëra

  Albina: Pse, ka metoda për ta hequr

  Buçi: Është dhuratë nga Zoti

  Albina: Po djalin e vogël?

  Buçi: Është 4 e gjysmë, pesë

  Albina: A ke qenë i martuar?

  Buçi: E kam pasur shoqe. Isha i vogël, nuk dija gjë.

  Albina: Me të njëjtën shoqe e ke? Nuk mendon të kesh gjë me atë gocën?

  Buçi: Kanë ndodhur gjërat që në 2011

  Në studio, konkurrenti rrëfeu se prej pesë vitesh, nuk i takon fëmijët e tij.

  “Djemtë sot rrinë me mamanë time. Kam pesë vite pa i takuar, por flas përditë me ta”, tha ai.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika
  Showbiz
  29 February 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark