×
 • Lajme
 • Lajme

  Krimi makabër – specialistja e psikologjisë rëndit rastet me të rënda ndër vite

  Insajderi
  30 November 2022 - 23:42
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Një grua ka mbetur e vdekur në oborrin e QKUK’së, para repartit te Gjinekologjisë. Dyshohet se është vrarë nga ish- burri i saj. Raportohet se gruaja ishte shtatzënë. Policia ka konifrmuar rastin sipas tyre viktima është 35-vjeçe. Burime brenda Gjinekologjisë i kane treguar Insajderit se e ndjera ishte e shtrirë në këtë repart dhe se ndaj saj janë shkrepur disa plumba.

  Ajo iu kishte thënë infermierëve se po dilte deri te kioskat në oborrin e QKUK’së për kishte dalë për të blerë gjëra ushqimore. Pasi kishte kryer blerjet, ajo ishte ulur për të pushuar pak tek ulëset në oborrin e Gjinekologjisë. Aty ishte shfaqur ish-bashkëshorti i saj, i cili e vrau me armë zjarri.

  Kjo ngajrje tronditi vendin duke u përcejllur me reagime të shumta. Specialistja e psikologjisë mjekësore, Donika Tahirsylaj Alidemi ka rënditur rastet më të rënda që kanë ndodhur ndër vite.

  Postimi saj:

  STOP

  . Frustacionit mashkullorë!!

  (Kompleksi i inferioritetit)

  Igballe Llalloshi

  2008

  Diana Kastrati

  maj 2011

  Antigona Morina

  korrik 2011

  Donjeta Pajazitaj

  nëntor 2015

  Zejnepe Berisha

  dhjetor 2015

  Dafina Zhubi,

  shkurt 2016

  Flora Omuri

  korrik 2016

  Sevdije Berisha

  nëntor 2017

  Valbona Ndrecaj dhe vajza e saj

  gusht 2018

  Sabile Mavrovqani

  korrik 2020

  Sebahate Morina Sopi

  mars 2021

  Marigona Osmani

  gusht 2021

  Lirie Qerimaj

  janar 2022

  Sanije Godanci

  nëntor 2022

  Hamide Magashi

  nëntor 2022

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark