×
 • Lajme
 • Insajderi / Insajderi

  “Kur i thojsha une kështu ka me ndodh, ai…”, Krasniqi i PDK-së rendit dështimet e Kurtit

  Insajderi
  16 June 2023 - 20:09
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  I pari i Partisw Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi në një intervistë për Insajderin ka folur rreth tensioneve të fundit në veri të vendit.

  Krasniqi ka treguar se për situatën e tillë Kurti ishte i njoftuar nga ai kohë më parë.

  I njëjti ka rënditur edhe disa nga veprimet e Kurtit të cilat i ka quajtur dështime.

  Për këto dhe detajet e tjera, ndiqni intervistën:

  VIDEO:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark