×
 • Showbiz
 • Show

  Ky është komenti epik i shoqes së ngushtë të Arbana Osmanit në foton e Olta Gixharit

  Insajderi
  16 August 2023 - 15:40
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Pas daljes nga “Big Brother VIP Albania”, Olta Gixhari po shijon pushimet verore në vende të ndryshme brenda e jashtë Shqipërisë.

  Tashmë, aktorja po kalon kohë në rivierën e bukur shqiptare dhe s’kanë munguar as pozat në rrjetin social Instagram. Fotoja e saj e fundit është shkrepur mbi shkëmbinj, teksa ajo ka pozuar me bikini dhe krahas postimit shkruan:

  “S’ka fjalë për të shpjeguar bukurinë e vendit tonë”

  Komentet funny në foto janë të shumta, por më epiku është ai i Xhemi Shehut:

  Arbana dhe Xhemi

  “E natyrisht këtu të gjithë shohin bukurinë e vendit tonë”- shkruan Xhemi, duke lënë të kuptohet se sytë janë diku tjetër.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark