×
 • Lajme
 • Insajderi / Insajderi

  Lëndohet një i mitur në vendin e punës

  Insajderi
  08 July 2023 - 11:15

  Një i mitur është lënduar në vendin e punës dje në Prizren. Sipas policisë ai ka marr lëndime nga makineria e punës.

  Viktima ka pranuar tretman mjekësor.

  “Raportohet se viktima mashkull kosovar i mitur, derisa ishte në vendin e punës, dyshohet se aksidentalisht ka pësuar lëndime nga makineria e punës. Njësitë relevante policore dhe inspektori i punës kanë dalë në vendin e ngjarjes. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Është konsultuar prokurori i shtetit i cili ka rekomanduar që rasti të procedohet në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftimin e policisë.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark