×
 • Sport
 • Sport

  Liria befason Dritën – i merr një pikë si mysafir

  Insajderi
  29 October 2023 - 15:04
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Liria e Prizreni ka marrë pikë ma

  Drita zhgënjeu para shikuesve të saj, ndërsa Liria mori pikën e madhe me shije të fitores. 

  Krasniqi në minutën e 4-të shënoi për Dritën.

  Mysafirët barazuan me golin e futbollistit Tjiueza në minutën e 73-të.

  Drita është në vend të dytë me 22 pikë dhe  Liria në të 9-tin me 7 sosh.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark