×
 • Showbiz
 • Show

  Loredana publikon shuma të majme parash

  Insajderi
  10 November 2022 - 09:22

  Loredana Zefi padyshim që është njëra ndër reperët më të suksesshme shqiptare.

  Ajo numëron koncerte të shumta, prej ku edhe paguhet mjaft mirë.

  Reperja shpesh ndan imazhe ku shfaq veturat e saj luksoze si dhe veshjet firmato të cilat kapin shifra marramendëse.

  Së fundi, përmes një Instastory në Instagram ajo ka ndarë një imazh ku shihen shuma të majme parash.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark