×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Luana bën ndryshim në dukjen e saj

  Insajderi
  19 January 2024 - 13:21
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Moderatorja, Luana Vjollca, cilësohet si një femrave më të bukura dhe tërheqëse shqiptare.

  Luana ka bërë një ndryshim të madh në dukjen e saj.

  Luana ka prerë flokët e shkurta, ku duket ndryshe, pasi gjithmonë jemi mësuar që ta shohim me flokë të gjata.

  Kosova sot

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark