22:29 - 14 Shtator 2021

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca ka bërë sonte një paraqitje tepër me stil në një aheng

Ajo ka treguar asetet e saj derisa për përcjellësit ka pasur një mesazh të qartë.

“E tërë çfarë dua është dashuria e juaj”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se Luana është larguar nga moderimi në Top Channel. Ajo nuk ka qenë aktive as në muzikë këtë vit derisa ende nuk dihet se cilët janë planet e saj në të ardhmen.