×
 • Showbiz
 • Show

  Luana Vjollca befason, publikon video ku shfaqet pa grim

  Insajderi
  25 February 2024 - 14:20
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Moderatorja dhe këngëtarja e njohur Luana Vjollca është mjaftë aktive në mediat sociale.

  Ajo ka befasuar ndjekësit teksa publikon një video ku shfaqet pa grim.

  “E diela pa grim ditë e lirë” është shprehur Luana.

  Andaj dhe ndjekësit nuk ndaluan me komente për moderatoren duket se nuk është në natyrën e saj të shfaqet pa grim.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark