×
 • Showbiz
 • Show

  Luana Vjollca mahnit ndjekësit me dukjen e re, shfaqet provokuese

  Insajderi
  14 January 2024 - 13:48
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Luana Vjollca vazhdon të marr vëmendjen me paraqitjet e saj në televizion dhe rrjetet sociale.

  Së fundmi, moderatorja ka mahnitur ndjekësit e saj në Instagram me një transformim të ri.

  Ajo shfaqet tejet atraktive dhe provokuese me një pamje të re si bionde me flokë të shkurtra.

  Luana duket mjaftë elegante në një kostum të zi me shkëlqim.

  Nuk munguan komentet e shumta pozitive nga ndjekësit e saj./Insajderi.org

  Ajo mbështetet në guximin e saj për të eksperimentuar me imazhin, që çdo herë ka rezultuar në komplimente nga adhuruesit dhe kritikët e modës.

  Përveç prerjes së flokëve dhe ndryshimit në ngjyrën e tyre, ajo që ka marrë më së shumti vëmendje është mënyra se si Luana ka vendosur të ekspozojë gjoksin, duke shtuar një element të fortë provokimi në fotografitë e saj.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark