×
 • Showbiz
 • Show

  Luana Vjollca në supër formë mahnit me fotografitë nga një fermë

  Insajderi
  22 January 2024 - 16:56
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Luana Vjollca është shfaqur mahnitëse në një fermë me disa fotografi.

  E veshur thjeshtë dhe me një grim minimalist në ambientet e një ferme, Luana na tregoi se di të jetë në super formë dhe stil edhe kështu.

  Luana ka vendosur të ndryshojë stilin e zakonshëm të flokëve, duke i mbajtur të shkurtra, një prerje moderne dhe shumë stil.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark