×
 • Showbiz
 • Show

  Luana Vjollca ‘zhvishet’ për Ditën e Verës’, sjell foto mjaft provokuese

  Insajderi
  15 March 2024 - 14:27
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Moderatorja e njohur për publikun shqiptar, Luana Vjollca, ka uruar Ditën e Verës me disa foto mjaft provokuese nga pushimet në jug të Shqipërisë.

  Luana Vjollca është shfaqur me bikini dhe me poza tërheqëse, duke treguar linjat e saj trupore.

  “Gëzuar Ditën e Verës”, shkroi ajo në mbishkrimin e këtyre fotografive.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark