×
 • Showbiz
 • Show

  Luizi dhe Efi shkëlqejnë me dukjen e tyre në finalen e BBVA 2

  Insajderi
  06 May 2023 - 20:56
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Sonte (e shtunë) po mbahet finalja e spektaklit shumë të shikuar, Big Brother VIP Albania 2.

  Katër finalistët: këngëtari Luiz Ejlli, artistja e makijazhit Efi Dhedhes, moderatorja Deamishel Hoxha dhe modeli Kristi Aliaj (Dragot) janë në garë për të fituar çmimin e madh.

  Ata kanë shkëlqyer me dukjen e tyre elegante, ku dy gocat e shtëpisë kanë zgjedhur të veshin fustane, gjersa Luizi dhe Kristi janë shfaqur me kostume të zeza.

  Luiz Ejlli (Foto: Top Channel)

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark