×
 • Showbiz
 • Show

  Luizi ndryshon pamjen, por reagimi i Kiarës nuk duhet humbur

  Insajderi
  04 April 2024 - 18:03
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Luizi ka vendosur të rikthejë look-un e tij të famshëm duke i lyer flokët bjond. Direkt pas lyerjes ai ka pyetur bashkëshorten Kiara Tito sesi i duket.

  “Kiara si i kam tani”? e ka pyetur këngëtari Kiarën, së cilës i ka pëlqyer shumë ndryshimi që Luizi ka bërë.

  “Tani po, ka lezet”- u shpreh Kiara, ndërsa këngëtari nga lumturia filloi të këndonte dhe kërcente në mes të sallonit.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark