×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Luizi tregon se çfarë raportesh ka me Efin pas përfundimit të Big Brother VIP Albania

  Insajderi
  09 June 2023 - 23:30

  Ish-banorët e Big Brother VIP Albania po vazhdojnë të komentohen edhe kur ka kaluar mbi një muaj që nga përfundimi i tij.

  Raportet mes ish-konkurrentëve ende zgjojnë kureshtjen e publikut, e sidomos raporti në mes të fituesit të edicionit të dytë të BBVA, Luiz Ejlli dhe finalistes, Efi Dhedhes.

  Dyshja që fillimisht kishin një miqësi me njëri-tjetrin, pas ri-hyrjes së Efit gjërat mes tyre nuk ishin njëjtë.

  Të dy kishin disa debatet të forta deri pak para finales së madhe, ndërsa pas daljes nga shtëpia e famshme ata nuk janë parë në asnjë rast bashkë.

  Dhe pikërisht për raportin që ka aktualisht me Efin, Luizi u pyet nga moderatorja Bora Zemani teksa ishte i ftuar si opinionistë në “Përputhen”.

  “Mirë janë, nuk kam kohë të pi kafe me nënë time, po kam kohë me Efin”, tha Luizi fillimisht.

  “Do e pi, me qumësht të ftohtë ajo, makiato unë si gjithmonë”, tha me shaka këngëtari nga Shkodra.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark