×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Lumbardhi në rolin e doktorit ndërhyn në fytyrën e Kaderit

  Insajderi
  04 April 2024 - 10:26
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Lumbardhi dhe Kaderi romancën e tyre e filluan brenda ‘Big Brother Vip Kosova’ që po e vazhdojnë ende sot.

  Një video qe ka publikuar Lumbardhi shihet teksa po rregullon dhëmbët e Kaderit.

  Andaj ndjekësit reaguan me komente të shumta si “Kaderi me fat për partnerin e saj”.

  Duket se lidhja e çiftit është për mrekulli dhe po i shijojnë ditët nën shoqërinë e njëri tjetrit.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark