×
 • Showbiz
 • Show

  Marina Vjollca shfaqet në publik me orë 190 mijë euro

  Insajderi
  26 September 2023 - 13:27

  Marina Vjollca ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve në Javën e Modës në Milano.

  Në eventin e fundit moderatorja dukej shumë elegante me një fustan vishje, doreza të zeza dhe taka ngjyrë “nude”.

  Por look-un e saj e kishte plotësuar me një orë me çmim marramendës.

  Ora që Marina mban në dorë është Palmiero dhe kushton 190 mijë Euro. Ora luksoze e vendosur dorezat e zeza e ka bërë edhe më klas look-un e saj.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark