×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Martesa e Adelina Tahirit në krizë? Këngëtarja habit me deklaratat e saj

  Insajderi
  16 January 2023 - 12:15
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Adelina Tahiri ishte sonte një nga të ftuarat e “Zemër Luana”.

  Mes shumë lojërash e argëtimi, ka patur edhe disa rrëfime mjaft të sinqerta.

  Adelina Tahiri ka realizuar pyetësorin për çështjet e zemrës, por përgjigjet e saj na kanë futur pak në dyshime.

  Teksa tha se momenti më i keq që ka kaluar në marrëdhënien e saj me bashkëshortit ndoshta ishte tani.

  Një nga pyetjet brenda zemrës ishte se ku do e puthte Adelina burrin e saj, duke iu drejtuar kamerës.

  “Do ta puthja në faqe”, ka thënë ajo, teksa ka ndërhyrë Bes Kallaku duke e pyetur se çfarë është kjo përgjigje, pasi në faqe mund të puthet kushdo, madje Besi ka puthur Olsin në faqe.

  Adelina ka vazhduar më tej të mbronte përgjigjen e saj duke thënë: “Unë i puth në faqe njerëzit që dua”.

  Përgjigje e cila ka ngjallur mjaft kuriozitet, por edhe dyshime, se martesa e saj nuk është në momentin më të mirë.

  Këtë e ka pohuar edhe ajo vet pas lojës duke thënë se nuk mund të thotë që është mirë kur nuk është dhe shtoi se e di që me deklaratat e saj do të bëhet lajm dhe ato mund të transformohen.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark