×
 • Lajme
 • Lajme

  Mblidhet KQZ-ja, ky është rendi i ditës

  Insajderi
  25 July 2023 - 08:56

  Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të mbaj sot mbledhjen e radhës. Më rend dite është edhe shqyrtimi dhe miratimi i agjësimit të materialit zgjedhor të zgjedhjeve të zgjedhjeve të jashtëzakonshme për Kryetar të Komunave: Mitrovicë e Veriut, Zveçan, Leposaviq dhe Zubin Potok, si dhe zgjedhjet e parakohshme për Kuvendet e Komunave: Zveçan dhe Leposaviq.

  Rendi i ditës:
  Hyrje: z.Kreshnik Radoniqi, Kryesues i mbledhjes së KQZ-së
  Shqyrtimi dhe miratimi i procesverbalit të mbledhjes nr. 21/2023
  Raportet e Këshillave të KQZ-së
  Këshilli për Operacione Zgjedhore
  Shqyrtimi dhe miratimi i Asgjësimit/Shkatërrimit të materialit zgjedhor të zgjedhjeve të zgjedhjeve të jashtëzakonshme për Kryetar të Komunave: Mitrovicë e Veriut, Zveçan, Leposaviq dhe Zubin Potok, si dhe zgjedhjet e parakohshme për Kuvendet e Komunave: Zveçan dhe Leposaviq
  -Shqyrtimi dhe miratimi i Raportit për realizmin e planit të punës të KQZ-së si dhe shtojca – “ Raport i Realizimit të Planit të Punës, për periudhën janar-qershor 2023
  Këshilli për Buxhet dhe Financa
  Shqyrtimi dhe miratimi i raportit financiar për periudhën janar- qershor 2023
  Shqyrtimi dhe miratimi i raportit të shpenzimeve të derivateve janar- qershor 2023
  Këshilli për personel

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark