19:48 - 24 Janar 2023

Gjatë pasdites së sotme, banorët e formatit televiziv, Big Brother VIP Kosova, Bruno dhe Stresi kanë diskutuar rreth një bashkëpunimi të mundshëm muzikor.

Madje, Bruno ka marrë shembull Linkin Park dhe Jay Z si influencë për këngën e tyre, nëse ajo do të realizohet kur dyshja ta përfundojnë aventurën brenda shtëpisë së “Vëllait të Madh”.

E ndërkohë që dyshja po shkëmbenin idetë, Mbresa ka bërë mimika interesante të fytyrës, të cilat mund t’i shihni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Tags: ,