×
 • Sport
 • Sport

  Mbyllen 45 minutat e para në gjashtë ndeshjet e CHL – këto janë rezultatet

  Insajderi
  07 November 2023 - 21:52
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Janë mbyllur pjesët e para në gjashtë ndeshjet që po luhen aktualisht në kuadër të Ligës së Kampionëve.

  Në kryendeshjen e mbrëmjes, Milan – PSG, 45 minutëshi i parë është mbyllur me barazim 1-1, golat nga Skriniar (9′) dhe Leao (12′).

  Atletiko Madrid ka shkuar në pushim të pjesëve me rezultat 2-0 ndaj Cletic, me skocezët që janë me një lojtarë më pak që nga minuta e 23’të.

  Man. City e ka mbyllur fraksionin e parë me rezultat 2-0, me golat e Haaland dhe Foden.

  REZULTATET E PLOTA:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark