10:06 - 17 Shkurt 2023

Mc Kresha dhe Lyrical Son kanë publikuar një tjetër projekt muzikor.

“Jerëm”, titullohet kënga e dy reperëve.

Dyshja e famshme kanë sjell të kompletuar nga ana vizuale një tjetër projekt nga albumi “Muzikë me qalldis”.

Teksti është shkruar nga vet artistët, kurse për ‘beat’-in është përkujdesur Press Play.

Producimi u bë po ashtu në studion e PINT me video nga Fati Tv.