×
 • Sport
 • Sport

  Me këtë 11-she starton Ballkani kundër Astanas

  Insajderi
  26 October 2023 - 17:47
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Me fillim prej orës 18:45 luhet ndeshja ndërmjet Ballkanit dhe Astanas.

  Skuadra e drejtuar nga Ilir Daja, futet në këtë ndeshje me motiv të plotë, pas fitores së madhe kundër Dinamo Zagrebit në xhiron e kaluar të Uefa Conference League.

  Në anën tjetër, skuadra kazake, Astana është mposhtur në dy ndeshjet e para të grupit, dhe shpresojmë që edhe sot të ndodh e njëjta gjë.

  Kur kanë mbetur 1 orë deri në fillimin e ndeshjes, Ilir Daja tashmë ka publikuar formacionin zyrtar të Ballkanit.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark